Wyniki naszych klientów

slimbelly slimlegs fitness klub active fit pleszew 6

Z przyjemnością prezentujemy wyniki i opinie niektórych naszych klientów.

Imię Zmiana wagi Obwód powyżej pępka Obwód poniżej pępka
Slim Belly wyniki naszych klientów.
JOLANTA -5 kg -11,3 cm -12,1 cm
JOLANTA -4 kg -12 cm -10,5 cm
KATARZYNA       -3,5 kg -8 cm -6 cm
MARCIN -8,5 kg -7,5 cm -7 cm
IZABELA -1,9 kg -3 cm -5 cm
MARZENA -3,4 kg -4 cm -4,5 cm
ŁUKASZ -2,4 kg -3 cm -5 cm
BEATA -7 kg -12 cm -5 cm
JOANNA -3,9 kg -12 cm -5 cm
SŁAWEK -2,8 kg - 9 cm -2,5 cm
MONIKA -1,6 kg -9 cm -3 cm
EDYTA -2,4 kg -7 cm -4 cm
KRZYSZTOF -1,6 kg -8 cm -4 cm
EWELINA -3 kg -2 cm -6 cm
ANNA -3,3 kg -9 cm -6 cm
OLA -1,1 kg -1 cm -1 cm
GIZELA -2,5 kg -10,5 cm -12 cm
HONORATA -1,1 kg -1 cm -4 cm
AGNIESZKA -6,9 kg -6 cm -9 cm
SEBASTIAN -9 kg -11 cm -7 cm
Jolanta
Jestem bardzo zadowolona ze Slim Belly. Uzyskałam jędrniejszy brzuch, tkanka tłuszczowa znacznie się zmniejszyła. Straciłam 4 cm w obwodzie brzucha. Moja kondycja jest znacznie lepsza. Bardzo polecam.

Beata
Podeszłam do programu Slim Belly nie do końca przekonana czy pomoże, ale efekty są super! Dodatkowo dieta, którą trzymałam przez cały czas programu pozwoliła mi się czuć lekko. Czuję się sprawniejsza, spodnie są luźniejsze – właściwie musiałam kupić mniejsze. Extra!

Marcin
Trening z wykorzystaniem Slim Belly był dla mnie nowym doświadczeniem. To rewelacyjne urządzenie pomogło mi pozbyć się nadmiaru tłuszczu oraz brzucha. Treningi zaplanowane z góry mobilizują do pracy, a efekty zauważane już po kilku treningach motywują każdego dnia bardziej. Polecam każdemu kto chce choć trochę poprawić swój wygląd a tym samym swoje samopoczucie.

Joanna
Jestem bardzo zadowolona z ćwiczeń ze Slim Belly. Uzyskałam widoczną poprawę jędrności skóry na brzuszku, zmniejszyłam obwód talii łącznie 13,5 cm.

Dorota
Po treningu Slim Belly zauważyłam lepsze samopoczucie, więcej energii, brak przemęczenia. Ciało stało się jędrniejsze, a obwód pasa zmniejszył się.

Dagmara
Metoda Slim Belly jest świetną zachętą do powrotu do aktywności fizycznej. Dzięki niej w krótkim czasie można w zauważalny sposób wysmuklić sylwetkę, poprawić jędrność skóry, schudnąć – a to argument za permanentnym dbaniem o siebie i nie dopuszczeniem, by zła samoocena rzutowała na postrzeganie otoczenia oraz kontakt z drugim człowiekiem.

Izabela
Ćwiczenia z pasem Slim Belly spowodowały, że straciłam w pasie 8 cm. Dało mi to motywację do dalszych ćwiczeń. Skóra w okolicach brzucha stała się jędrniejsza i bardziej elastyczna. Moja kondycja poprawiła się, nabrałam większej chęci do systematycznych ćwiczeń.

slimbelly slimlegs fitness klub active fit pleszew 3
slimbelly slimlegs fitness klub active fit pleszew 4
slimbelly slimlegs fitness klub active fit pleszew 5