Slim Belly

slimbelly

Cykl 12 treningów z pasem masującym w ciągu 4 tygodni - efekt gwarantowany 

 
Osoby z problemami związanymi z figurą w okolicy brzucha, pomimo zmiany sposobu odżywiania i treningu wytrzymałościowego, jedynie w niewielkim stopniu mogą zredukować obwód talii. Powodem jest niewystarczające ukrwienie tej części ciała. Przeprowadż prosty test: po treningu wytrzymałościowym przekonasz się, że całe ciało jest rozgrzane, tylko problemowe okolice (brzuch, uda...) pozostają zimne. Skutek: w tych miejscach nie nastąpiło spalenie tłuszczu.

Jak działa Slim Belly®

Metoda Airpressure Bodyforming

Metoda Airpressure Bodyforming dzięki dwóm komorom powietrznym o zmiennym ucisku poprawia krążenie w problematycznym miejscu. Poprzez ciągły ruch naprężający i rozprężający komór na tkankę oraz równoczesny trening wytrzymałościowy krew trafia do warstwy skóry i tłuszczu w problemowej strefie. Znajdujące się tam komórki tłuszczowe są w ten sposób aktywowane, a tłuszcz transportowany do trenującego mięśnia i spalany jak paliwo. Dzięki takiemu sposobowi działania, redukcja tłuszczu jest sterowana w naturalny sposób: tłuszcz można stracić tylko tam, gdzie ciało jest dobrze ukrwione. Slim Belly® wspomaga krążenie w okolicy brzucha, a tym samym spalanie tłuszczu dokładnie tam, gdzie tego chcesz.
slim-belly-fitness-pleszew * Dwie komory powietrzne w pasie odpowiedzialne są za przemienne ruchy naprężające i rozprężające na tkankę. * Dzięki temu wzrasta cyrkulacja krwi w obszarze brzucha - szczególnie w warstwie skóry i tłuszczy w problemowej strefie ciała. * Poprzez trening ze Slim Belly® pobudzasz krążenie dokładnie w tych miejscach, w których chciałbyś schudnąć.

Metoda Airpressure Bodyforming oferuje rozwiązanie

Chudniesz we właściwych miejscach. W przeciwieństwie do tradycyjnych metod, przy których nie można sterować miejsca spalania tłuszczu.

Przed kuracją odchudzającą.

slim-belly-fitness-pleszew1

Efekt tradycyjnej kuracji odchudzającej.

slim-belly-fitness-pleszew2

Po kuracji odchudzającej ze Slim Belly i Slim Legs.

slim-belly-fitness-pleszewhttp://www.slim-belly.com/pl/klienci_indywidualni/
 

Fitness Klub Active Fit Pleszew ul. Traugutta 30 trening personalny siłownia 41
2 Slim Belly fitness klub Active Fit Pleszew Traugutta 30
1 Slim Belly fitness klub Active Fit Pleszew Traugutta 30
Fitness Klub Active Fit Pleszew ul. Traugutta 30 trening personalny siłownia 34